Looking For Anything Specific?

Хорватія Іспанія : Безглуздий автогол та героїчний камбек: Іспанія та ... / «фурия роха» вышла в 1/4 финала чемпионата европы ⋆ футбол на sport.ua.

Хорватія Іспанія : Безглуздий автогол та героїчний камбек: Іспанія та ... / «фурия роха» вышла в 1/4 финала чемпионата европы ⋆ футбол на sport.ua.. Педрі, 20 (автогол), оршич, 85, пашаліч, 90+2 — сарабія, 38, аспілікуета, 57. Хорватія та іспанія забили 8 голів за 120 хвилин, але перемогу святкувала команда луїса енріке. Збірна іспанії стала п`ятим учасником чвертьфіналів на чемпіонаті європи з футболу 2020. Як іспанія забивала третій гол у ворота хорватів в матчі чемпіонату європи. Здавалося, що в цьому матчі уже все вирішено, однак в останні 10 хвилин основного часу хорвати включилися у гру і змусили.

Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин. Іспанці пройшли далі по турнірній сітці. Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія. Калініч, 35 (у свої ворота), родріго, 49, рамос, 57, іско, 70 іспанія: «фурия роха» вышла в 1/4 финала чемпионата европы ⋆ футбол на sport.ua.

Божевілля і драматизм в Копенгагені. Іспанія вирвала ...
Божевілля і драматизм в Копенгагені. Іспанія вирвала ... from pic.sport.ua
В 1/8 фіналу у додатковий час іспанія виграла з рахунком 5:3 у хорватії. У матчі 1/8 фіналу чемпіонату європи іспанія обіграла хорватію з рахунком 5:3 і завоювала путівку до чвертьфіналу. Сауль, 24, асенсіо, 33, л. Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія. Іспанці пройшли далі по турнірній сітці. Команди не змогли визначити переможця в основний час © uefa.com. Іспанія перемагає хорватію у драматичному матчі в овертаймі. Пізніше іспанія забила третій м'яч, автором якого став торрес, але хорватія хорватія — іспанія 3:5.

Пізніше іспанія забила третій м'яч, автором якого став торрес, але хорватія хорватія — іспанія 3:5.

«фурия роха» вышла в 1/4 финала чемпионата европы ⋆ футбол на sport.ua. Сауль, 24, асенсіо, 33, л. В 1/8 фіналу євро збірна іспанії переграла збірну хорватії. Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua. Трансляцію поєдинку, а також обговорення в атмосфері футбольного паба дивіться в ефірі. В 1/8 фіналу у додатковий час іспанія виграла з рахунком 5:3 у хорватії. Збірна іспанії стала п`ятим учасником чвертьфіналів на чемпіонаті європи з футболу 2020. Педрі, 20 (автогол), оршич, 85, пашаліч, 90+2 — сарабія, 38, аспілікуета, 57. У матчі 1/8 фіналу чемпіонату європи іспанія обіграла хорватію з рахунком 5:3 і завоювала путівку до чвертьфіналу. Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин. Іспанія вкотре довела перевагу на полі і стовідсотковий контроль м'яча. Як іспанія забивала третій гол у ворота хорватів в матчі чемпіонату європи. Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія.

Іспанія і хорватія зіграли найкращий матч на євро. В 1/8 фіналу у додатковий час іспанія виграла з рахунком 5:3 у хорватії. Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія. Збірна іспанії стала п`ятим учасником чвертьфіналів на чемпіонаті європи з футболу 2020. Пізніше іспанія забила третій м'яч, автором якого став торрес, але хорватія хорватія — іспанія 3:5.

Хорватія Іспанія - дивитися відео голів онлайн Євро 2020 1 ...
Хорватія Іспанія - дивитися відео голів онлайн Євро 2020 1 ... from fakty.ua
Зірочка команди луїса енріке побив вічний рекорд руні (фото). Іспанія вкотре довела перевагу на полі і стовідсотковий контроль м'яча. Де хеа, карвахаль (аспілікуета, 75), начо, рамос, гайя, сауль (тіаго. Збірна іспанії уперше з 2012 року пройшла в чвертьфінал міжнаодного турніру: Пізніше іспанія забила третій м'яч, автором якого став торрес, але хорватія хорватія — іспанія 3:5. Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин. Здавалося, що в цьому матчі уже все вирішено, однак в останні 10 хвилин основного часу хорвати включилися у гру і змусили. Збірна іспанії стала п`ятим учасником чвертьфіналів на чемпіонаті європи з футболу 2020.

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату європи іспанія обіграла хорватію з рахунком 5:3 і завоювала путівку до чвертьфіналу.

Збірна іспанії стала п`ятим учасником чвертьфіналів на чемпіонаті європи з футболу 2020. Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua. Іспанія і хорватія зіграли найкращий матч на євро. «фурия роха» вышла в 1/4 финала чемпионата европы ⋆ футбол на sport.ua. Іспанія вкотре довела перевагу на полі і стовідсотковий контроль м'яча. Зірочка команди луїса енріке побив вічний рекорд руні (фото). Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин. Іспанці, які на груповому етапі показали не дуже переконливий футбол, спробують не повторити долю нідерландів. Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія. Пізніше іспанія забила третій м'яч, автором якого став торрес, але хорватія хорватія — іспанія 3:5. Де хеа, карвахаль (аспілікуета, 75), начо, рамос, гайя, сауль (тіаго. Не проходила так далеко на. В 1/8 фіналу євро збірна іспанії переграла збірну хорватії.

Де хеа, карвахаль (аспілікуета, 75), начо, рамос, гайя, сауль (тіаго. Іспанія перемагає хорватію у драматичному матчі в овертаймі. У матчі 1/8 фіналу чемпіонату європи іспанія обіграла хорватію з рахунком 5:3 і завоювала путівку до чвертьфіналу. Педрі, 20 (автогол), оршич, 85, пашаліч, 90+2 — сарабія, 38, аспілікуета, 57. Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua.

Хорватія - Іспанія: дивитися онлайн-трансляцію матчу 1/8 ...
Хорватія - Іспанія: дивитися онлайн-трансляцію матчу 1/8 ... from i.obozrevatel.com
У матчі 1/8 фіналу чемпіонату європи іспанія обіграла хорватію з рахунком 5:3 і завоювала путівку до чвертьфіналу. Здавалося, що в цьому матчі уже все вирішено, однак в останні 10 хвилин основного часу хорвати включилися у гру і змусили. Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua. Як іспанія забивала третій гол у ворота хорватів в матчі чемпіонату європи. Педрі, 20 (автогол), оршич, 85, пашаліч, 90+2 — сарабія, 38, аспілікуета, 57. Команди не змогли визначити переможця в основний час © uefa.com. Іспанія і хорватія зіграли найкращий матч на євро. Хорватія та іспанія забили 8 голів за 120 хвилин, але перемогу святкувала команда луїса енріке.

Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин.

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату європи іспанія обіграла хорватію з рахунком 5:3 і завоювала путівку до чвертьфіналу. Іспанія вкотре довела перевагу на полі і стовідсотковий контроль м'яча. На чемпіонаті європи щойно зіграли найкращий матч. Не проходила так далеко на. Це був найкращий матч євро! Трансляцію поєдинку, а також обговорення в атмосфері футбольного паба дивіться в ефірі. Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua. Збірна іспанії уперше з 2012 року пройшла в чвертьфінал міжнаодного турніру: Хорватія та іспанія забили 8 голів за 120 хвилин, але перемогу святкувала команда луїса енріке. Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин. «фурия роха» вышла в 1/4 финала чемпионата европы ⋆ футбол на sport.ua. Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія. В 1/8 фіналу у додатковий час іспанія виграла з рахунком 5:3 у хорватії.